Satış ve Danışma Hattı: +90 212 270 74 41

Hakkımızda ANASAYFA Firma Adı Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


SYK DANIŞMANLIK; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, CE, TSE , HYB, SANAYİ BAKANLIĞI GARANTİ BELGESİ , MARKA & PATENT  TESCİLİ , Gost-R, UkrSepro belgeleri ve  DIŞ TİCARET KURUMSAL HİZMETLER benzeri konularda hizmet vermektedir.

   

SYK Danışmanlık; Eğitim, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme Danışmanlığı  olarak üç ana departmandan oluşmaktadır:

 

  • Eğitim Bölümü; Yönetim Sistemleri, Kurumsal ve Kişesel gelişim eğitim içerikleri müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde hazırlanarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
     

  • Yönetim Sistemleri Bölümü; Danışmanlık verdiği firmaların performanslarını yükseltecek stratejiler geliştirmek, yönetim sistemleri kurulum sürecinin en önemli unsurlarındandır. 
     

  • Ürün Belgelendirme Bölümü; Firmaların ticari hayatta ihtiyaç duyduğu belgeleri hızla ve güvenle temin ederek, daha geniş pazarlara hitap etmeleri sağlanmaktadır. 

    SYK Danışmanlık; Türkiye’nin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak amacıyla  sürekli gelişim parolasıyla kendini sürekli yenilemekte ve Alanında Uzman ve deneyimli ekibi ile ülkemizin geleceğinda söz sahibiolmayı hedeflemektedir.

SYK Danışmanlık; üniversitelerde, sanayi ve ticaret odalarında, fuarlarda, kongrelerde ve iş adamı derneklerinde ücretsiz seminerler vermeyi kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak görmektedir. 

 

SYK , kardeş organizasyonu olan, ÜMİT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİK LTD.ŞTİ  ile birlikte dış ticaret firmalarına dış ticarette kurumsal çözümler sunarak 'ta hizmet yelpazesini genişletmiştir.

www.umitgumrukleme.com