Satış ve Danışma Hattı: +90 212 270 74 41

DENETİM HİZMETLERİANASAYFA Firma Adı DENETİM HİZMETLERİ

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


MAĞAZA DENETİMLERİ

SYK 'nın bünyesinde bulunan saha deneyimli ve sektör uzmanı olan denetim ekibi  ile çok sayıda şehre yayılmış mağazaların daha sıklıkla, zamanında ve daha düşük maliyetle denetimleri sağlanıyor. Denetimlerde karşılaşılan en büyük problem olan "taraflı rapor"u ortadan kaldıran Syk denetim hizmet ekibi , performans bazlı ücret yönetimine de katkıda bulunuyor.
Firmanın ihtiyacına göre; ürün yerleşiminden depo düzenine, vitrinden alarm sistemine kadar mağazanızda istediğiniz tüm noktaların denetlenebileceği bu çalışma firmamız uzmanlarınca gerçekleştirilmektdir.

TEDARİKÇİ DENETİMLERİ ;

Tedarikçi denetimleri sayesinde işletmenize ürün/hizmet Sağlayan tedarikçilerinizin firmanızın uygulamakta olduğu kalite yönetim sistemine entegrasyonunu  ve henüz tedarik aşamasında ortaya çıkabilecek olumsuzlukları yerinde tesbit edip ürün/hizmet maliyetlerinizi ortaya çıkabilecek riskleri en aza indirmeyi hedeflemektedir.

İÇ TETKİK DENETİMLERİ

Firmanızınsahip olduğu Kalite Yönetim Sistemleri 'nin dış tetkikçilerimiz tarafından gözlemci ststüsü ile denetlenerek  raporlanması, sistemdeki aksaklıkların analizi ve çözüm önerileri sunularak olası olumsuzlukların engellenmei adınaverilen hizmetlerdir.