SYK SINAİ YATIRIMLAR VE KURUMSAL DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

 

SYK DANIŞMANLIK; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, CE, TSE , HYB, SANAYİ BAKANLIĞI GARANTİ BELGESİ , MARKA & PATENT  TESCİLİ , Gost-R, UkrSepro belgeleri ve  Dış Ticaret KURUMSAL Hizmetler benzeri konularda hizmet vermektedir.  

SYK Danışmanlık; Eğitim, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme Danışmanlığı  olarak üç ana departmandan oluşmaktadır:

Eğitim Bölümü; Yönetim Sistemleri, Kurumsal ve Kişisel gelişim eğitim içerikleri müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde hazırlanarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.     

Yönetim Sistemleri Bölümü; Danışmanlık verdiği firmaların performanslarını yükseltecek stratejiler geliştirmek, yönetim sistemleri kurulum sürecinin en önemli unsurlarındandır.      

Ürün Belgelendirme Bölümü; Firmaların ticari hayatta ihtiyaç duyduğu belgeleri hızla ve güvenle temin ederek, daha geniş pazarlara hitap etmeleri sağlanmaktadır.

SYK Danışmanlık; Türkiye’nin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak amacıyla sürekli gelişim parolasıyla kendini sürekli yenilemekte ve Alanında Uzman ve deneyimli ekibi ile ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

SYK Danışmanlık; üniversitelerde, sanayi ve ticaret odalarında, fuarlarda, kongrelerde ve iş adamı derneklerinde ücretsiz seminerler vermeyi kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak görmektedir.  

SYK, kardeş organizasyonu olan, ÜMİT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ  ile birlikte dış ticaret firmalarına dış ticarette kurumsal çözümler sunarak hizmet yelpazesini genişletmiştir.

"DEHALIK YÜZDE BİR İLHAM, YÜZDE DOKSAN DOKUZ ALIN TERİDİR"